prefabrik ev fiyatları
         

PREFABRİK HAZIR EVLER

Prefabrik hazır ev sektörünün öncü firması Karmod, fonksiyonel kullanıma sahip, estetik tasarımlı çok sayıda prefabrik hazır ev modelini beğeninize sunuyor. Uzman mimar ve mühendisler kontrolünde gerçekleştirilen prefabrik hazır ev modellerimizin tamamında estetik, rahat ve ergonomik kullanıma sahip tasarımlar özenle seçilmiştir.

111111 300x160 PREFABRİK HAZIR EVLERKarmod prefabrik hazır evlerin tamamı ülkemiz iklim koşulları ve deprem gibi doğal şartları göz önünde bulundurularak projelendirilmektedir.

Karmod prefabrik hazır evler uzun ömürlü yapı modelidir. Karmod prefabrik hazır evlerin üretiminde kalite belgeli birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Elektrik tesisatı, su tesisatı, pencereler, kapılar, lavabo ve tüm detaylarda üstün kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Evlerimizin teknik özelliklerini bu sitemizdeki ilgili linkten detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bu sayfamızda prefabrik tek katlı hazır evlerimizden bazılarının görünüm ve planlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Prefabrik hazır ev fiyatları konusunda iletişim sayfamızdaki size en yakın şubelerimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

PREFABRİK HAZIR EVLER > FOTORAF GALERİSİ

Foto Galeri : Sağ tarafdan yaptığımız prefabrik hazır evlerin resimlerini inceleyebilirsiniz.